آمده‌ایم کار ویژه‌تری در حوزه جوانان انجام دهیم/اتحاد همه اعضای دولت برای حل مشکلات جوانان

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آمده ایم تا کار ویژه تری را در حوزه جوانان انجام دهیم،گفت: اقدامات جدی تری را در زمینه اشتغال با توجه به امکانات موجود از طریق سیستم بانکی و ظرفیت دستگاه ها انجام خواهیم داد.

مسعود سلطانی فر در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مسایل مربوط به ازدواج جوانان را با جدیت پیگیری می کنیم، همچنین انجام اقداماتی در جهت پرکردن اوقات فراغت جوانان جزو برنامه‌های ماست.

وی با اشاره به نقش دستگاه های اجرایی در پیشبرد برنامه های حوزه جوانان گفت: همه طرح های مربوط به جوانان توسط دستگاههای اجرایی و با هماهنگی و هم افزایی آنان انجام می شود و وزارت ورزش و جوانان به تنهایی ابزار و امکانات لازم و منابع مورد نیاز را برای اجرای این طرح ها و برنامه ها ندارد. وظیفه این وزارتخانه در زمینه های مهمی مانند اشتغال، ازدواج و اوقات فراغت جوانان،سیاستگذاری، برنامه ریزی،نظارت و رصد است.

سلطانی فر در پایان اظهارکرد: ما باید عملکرد دستگاه ها در حوزه جوانان را پایش، رصد و آن ها را نسبت به  این حوزه حساس کنیم؛ البته با توجه به رویکرد رییس جمهور و تأکید او بر حل مشکلات زنان و جوانان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف،تقریبا همه اعضای دولت متحد هستند که باید تلاش لازم را در این حوزه بکنند البته محدودیت منابع و امکانات مانع شده است.

---------------------

http://www.isna.ir/news/95100201079

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…