ارديبهشت 02, 1398

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 17 فروردین 98 در این پایگاه 23034 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

فرهنگی،مذهبـی،اجتماعی

فرهنگی،مذهبـی،اجتماعی
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

وزارت ورزش و جوانان

4

پرورش نیروی جسمانی و تقویت روحیه سالم در افراد توسعه و تعمیم ورزش و هـماهنگ ساختن فعالیتهای تربیت بدنی و تفریحات سالم .ایجاد و اداره امور مراکز ورزش وتوسعه و ترویج ورزش قهرمانی به منظور تحقق اهداف نظام.حل مسائل جوانان اعتلا و رشد نسل جوان کشوراستفاده بهینه از استعداد و توانایی‌های نسل جوان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه مدیران جوان

113

 

ارائه خدمات آموزشی و تربیتی در خصوص پرورش مدیران جوان خلاق بر اساس ماموریتبرگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی  برگزاری برنامه های فرهنگی و اردوهای آموزشی و کاربردی برگزاری همایش هاو سمینار های عمومی و تخصصی   پذیرش فراگیران دوره ها و اعضای هیات علمی فرخوان دوره ها به صورت مخاطب محور انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادها با دستگاه های دولتی و نهاد های عمومی و بخش خصوصی در خصوص فعالیت ها و باشگاه مدیران جوان راه اندازی سایت برای اطلاع رسانی و آموزش مجازی تکمیل کادر اجرایی و دفاتر نمایندگی- ارتباط موثر با سازمان ها و نهاد های مرتبط و

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی

 

باید روی تقویم تا ۱۳۷۶ به عقب بازگشت تا به سال تاسیس « مؤسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی» رسید. مرکزی که موسسان آن، در اساسنامه اش هدفشان از ایجاد چنین مرکزی را این گونه فهرست کردند:

برقراری ارتباط، بررسی و حل مشکلات جوانان

کوشش برای یافتن راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی غرب

ارتقاء سطح آگاهی و معرفت دینی، اجتماعی جوانان

  - انجام فعالیت‌های تحقیقی- پژوهشی و افکارسنجی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن سینمای جوانان ایران

 

انجمن سینمای جوانان ایران راه اندازی شد تا به عنوان بستری جهت توسعه سینمای ملی با مأموریت مشخص در قالب وظایف مدون برای هر یک از تشکل ها مسیر را برای کشف استعدادهای درخشان و تربت نیروی انسانی از بین جوانان میهن اسلامی، (از طریق دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور) و همچنین برای کسب تجربه بیشتر با فعالیت در عرصه تولید فیلم های مستند و تجربی (از طریق مرکز سینمای تجربی) و نهایتاً ورود به عرصه تولید فیلم بلند سینمایی (تحت حمایت بنیاد سینمایی فارابی) شرایط را برای تأمین نیاز کشور فراهم کند. این تفکر باعث شد که انجمن با سازمانی مشخص شروع به فعالیت کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن دیار کهن

اهداف انجمن دیار کهن در یک نگاه:

انجام فعالیت های داوطلبانه توسط جوانان در خصوص حقوق شهروندی

حمایت شفاف از حقوق شهروندی جامعه

حمایت از فعالیت های عام المنفعه در راستای ترویج حقوق شهروندی

ایجاد همبستگی و همدلی در بین قشر جوان

تقویت حس مسئولیت پذیری در بین جوانان با انجام فعالیت ها

توانمند سازی جوانان

ارتقای حس خودباوری و اعتماد به نفس

تقویت باور های ارزشی در بین جوانان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن جوانان کارآفرین استان فارس

انجمن جوانان کارآفرین استان فارس به منظور  فراهم آوردن زمینه همکاری، هم اندیشی و انجام کارهای سازمان یافته در میان کارافرینان جوان استان، در پیوند با ایجاد فضای مساعد کارافرینی برای جوانان، شبکه سازی کسب و کارها و انجام کارهای مشترک، آموزش و مهارت آفرینی در زمینه مدیریت و کارافرینی و انجام مسئولیتهای اجتماعی انجمن جوانان کارافرین استان فارس به استناد بند (ك) ماده (5) قانون تشکیل اتاق بازرگاني، صنايع،معادن و كشاورزي ايران و ماده ( 5 ) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار در سال 1396 تشکیل گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه خیریه قدر علوی

 

خدمات دریافتی مددجویان توسط خیریه تهیه جهیزیه، تامین وام، ودیعه مسکن، سبد ارزاق، سیسمونی، مشاوره رایگان، پرداخت دیه، مهیا نمودن امکانات اولیه ازدواج جوانان و اشتغال زایی ودرمان مددجویان و غیر مددجویان،  خرید لوازم التحریر ایتام و کاریابی و میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                

 

 

 

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر

 

با توجه به سوابق و پیشینه تاریخی فرهنگی و ضرورت ایجاد زمینه دوستی و الفت بین ملتها و علاقمندی به روابط دوستانه و ارتباط متناسب منطقی و متعارف و مطلوب میان کشورها و در جهت ایجاد و تداوم و ماندگاری این نوع روابط و بهره مندی از آثار حیات بخش صلح و دوستی این انجمن تشکیل می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه کلبه آسمانی

 

موسسه کلبه آسمانی از سال 94 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان شروع به فعالیت کرده و محور فعالیت موسسه اجتماعی،سلامت روانی،ازدواج و تحکیم خانواده می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج)

 

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج) اولین سمن : سازمان مردم نهاد (NGO) استان خراسان جنوبی (بیرجند) با شماره ثبت 63 در اسفند ماه 84 پروانه تاسیس خویش را با مجوز شماره 20402/1 به تاریخ 84/07/03 وزارت کشور (استانداری خراسان جنوبی ) برابر اختیارات مندرج در اساسنامه آغاز نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا موسسه ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که در دی ماه سال 1393 در دو حوزه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی با هدف توانمندسازی زنان و دختران، با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و به شماره ثبت 35202 شروع به فعالیت نموده است. حمایت از خانواده های تحت پوشش آتنا در زمینه های آموزشی، پشتیبانی مالی، کارآفرینی و آموزش مرتبط با اشتغال، پزشکی و روان شناسی انجام می شود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7001

انجمن هاپکیدو

"هاپکیدو نه تنها یک هنر دفاع شخصی است بلکه نوعی هنر با توانایی مشروط برای کنترل ذهن، روح و بدن به سمت بیشتر هماهنگ شدن است."

هاپکیدو از سه کلمه هاپ ( هماهنگی) کی ( انرژی ) دو (طریقت - راه) و به طور کلی راه و روش هماهنگی انرژی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7004

جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران

این جمعیت یک سازمان مردم نهاد(NGO)، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی بوده و عضویت در این جمعیت داوطلبانه است. جمعیت همواره بر این تفکر و اندیشه بود که چگونه باید رفتار کرد تا ضمن حفظ نوجوانان، جوانان و سایر افراد در سنین مختلف که برای یک تفریح سالم، مشروع و شاداب به منظور تماشای مسابقات فوتبال به ورزشگاه ها روی می آورند، سایرین را نیز ترغیب کنند..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7002

انجمن آفرینش تفکر حرکتی

رشد و تکامل حرکتی دوران کودکی، شناسایی ضعف یادگیری دوران نوجوانی، توانمندی جسمی و روحی در بزرگسالی، عزت نفس حرکتی در سالمندان و اعتماد بنفس در اقشار آسیب پذیر جامعه ریشه در مهارتهای بنیادی حرکتی دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7003

انجمن علمی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی ایران

انجمن علمی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی ایران به صورت رسمی از تاریخ 29 بهمن 1395 آغاز به فعالیت کرد. امید است تأسیس این انجمن گامی مؤثر در جهت ترویج علم، انسجام بخشیدن به فعالیتهای متخصصان این رشته، ایجاد ارتباطات علمی بین المللی و سایر اهداف کلان انجمن باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فرهنگی،مذهبـی،اجتماعی
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

موسسه اجتماعی - فرهنگی یاس

1

به همت جمعی از زنان ومردان فعال در عرصه های اجتماعی و فرهنگی در سال 1378 تأسيس و به شماره 12840 ثبت و پس از آن فعالیت خود را آغاز کرد. هدف موسسه حمايت از دختران بي‌سرپرست و يا فاقد سرپرست مؤثر و خانواده‌هاي نيازمند آنان تعريف شده است. دختراني كه آرزوهاي بزرگي در سر مي پرورانند و اميد به آينده‌ي روشن، فرصت‌هايي براي بهتر زيستن، تلاش براي ارتقاي توان علمي و تحصيلي،آموزش مهارت هاي زندگي، تشكيل خانواده و يافتن شغل مناسب از جمله ایده آل های آنهاست. زنان و دختران توانمند بايد بتواند بستري مناسب براي درخشيدن و از قوه به فعل رسيدن توانمندي‌هايشان به دوراز آسيب‌ها، تهديدات اجتماعي و ناهنجاري هاي محيط پيرامون بوجود آورند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسه‏ آموزشی ‏و‏ پژوهشی امام خمینی(ره)

113

 

مؤسسه‏ آموزشی‏و‏پژوهشی امام خمینی(ره) تحت نظارت عالیه مقام معظم رهبری «دامت‌بركاته» اداره می‏شود و رییس و مدیر آن از سوي رهبر معظم انقلاب«مدظله‌العالي » تعيين مي‌شود. در حال حاضر، اين مهم از سوي معظم‌له به فيلسوف و حكيم فرزانه حضرت استاد علامه محمدتقي مصباح يزدي دامت‌بركاته واگذار شده است. ايشان به‌عنوان يك فقيه، مفسر، فيلسوف، ژرف‌انديش متفكر و آينده‌نگر و صاحب‌نظر در مسايل اساسي اسلامي، از ديرباز، مسايل و مشكلات حوزه‌هاي علميه و نيازهاي جامعه و نظام اسلامي را به ‌صورت عميق شناخته و در راستاي آن به ارائه طرح‌ها و برنامه‌هاي بديع پرداخته‌اند كه از آن جمله می توان به تأسيس مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)، و هدايت، مديريت و توسعه كمي و كيفي آن اشاره کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

دانشکده علوم اجتماعی

 

دانشکده علوم اجتماعی با تجربه نزدیک به پنج دهه فعالیت آموزشی و پژوهشی به عنوان عضوی از دانشگاه بزرگ تهران، توانسته است جای پای خود را به عنوان سردمدار فعالیت علمی در حوزه علوم اجتماعی و ارتباطات، محکم کند و تغییر و تحولات بسیاری را در جهت پیشرفت کمی و کیفی خود به انجام رساند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه یاران نگار (عج)همدان

موسسه یاران نگار (عج)همدان در سال 1394توسط مشاور محترم وزیر کشور بعنوان دبیرخانه دائمی هم اندیشی سازمان های مردم نهاد خیریه و نیکوکاری کشور معرفی شد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

«موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی» به عنوان تنها مرکز پژوهشی سازمان تامین اجتماعی در سال 1371 فعالیت خود را آغازنمود. بیانیه ماموریت این موسسه ارائه انواع خدمات پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای، همچنین اطلاع رسانی با هدف ارتقای دانش تامین اجتماعی بوده و همواره با  ارایه دیدگاه ها و راهکارهای علمی در راستای سیاست گذاری‌های موثر به منظور دستیابی سازمان به اهداف عالیه نظام تامین اجتماعی کشور، کوشا بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران

 

بر اساس اساسنامه مؤسسه، بخش‏های مختلف پژوهشی زیر نظر رئیس فعالیت می‏کنند. این بخش‏ها می‏توانند به تناسب نیازها و با تشخیص رئیس مؤسسه اضافه شوند. در هر بخش کارشناسان پژوهشی و دستیاران تحقیق حضور دارند و کلیه فعالیت‏های مؤسسه نیز تحت نظر شورای پژوهشی و نهایتاً زیر نظر رئیس دانشگاه تهران به انجام می‏رسد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن مددکاران اجتماعی ایران

 

انجمن مأموریت اصلی خود را کمک به حوزه سیاستگذاری اجتماعی در کشور، حساس سازی و آگاهسازی عموم جامعه در راستای گسترش سلامت اجتماعی و تقویت حرفه یاورانه مددکاری اجتماعی به لحاظ صنفی و منزلتی تعیین کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه کار و تامین اجتماعی

 

موسسه کار و تامین اجتماعی به عنوان بازوی پژوهشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در راستای رسالت خود برای غنی تر کردن ذخیره دانش، ارتقاء فرهنگ پ‍ژوهش و نزدیک کردن حوزه‌های نظری دانش با حوزه‌های اجرایی، از پایان‌نامه‌های دکتری حمایت می‌کند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن مطالعات اجتماعي حوزه

 

کاستي هاي جامعه شناسي غربي و ظرفيت هاي موجود در منابع اسلامي در موضوع هاي اجتماعي عده اي از متخصصان حوزوي رشته علوم اجتماعي را بر آن داشت تا در قالب انجمن مطالعات اجتماعي ، گرد هم آيند و زمينه ساز تعميق و توسعه مباحث اجتماعي در حوزه علميه باشند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن رفاه اجتماعی

 

انجمن رفاه اجتماعی ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دسته بندی علوم پایه آغاز نمود. بر اساس داده های ثبت شده در سیویلیکا انجمن رفاه اجتماعی ایران تاکنون ۱ کنفرانس را برگزار نموده و یا درحال برگزاری است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن اجتماعی نگرش نو

سال ۱۳۹۵ انجمن اجتماعی نگرش نو در ماه عقرب همین سال در جلسۀ نوبتی شورای رهبری این انجمن رسماً تصویب شد. تدوین پلان استراتژیک این انجمن توسط کمیسیون تدوین پلان استراتژیک شامل اعضای هیئت رهبری این انجمن اجتماعی در دستور کار قرار گرفت. در پلان استراتژیک انجمن، تهدید‌ها و چالش‌های که این انجمن با آنها مواجه می‌شود، شناسایی شده و در کنار آن نیز اقدامات مورد نیاز برای استفاده از فرصت‌های پیش‌روی این انجمن مدّ نظر قرار گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فرهنگی،مذهبـی،اجتماعی
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

موسسه فرهنگی هنری پرواز

1

این موسسه با هدف آموزش، پژوهش و تولید در عرصه فرهنگ و هنر و برگزاری دورهای آموزشی و کارگاهی و برپایی جشنواره های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ و هنر بین اقشار مختلف جامعه و جهت دهی به استعداد هنرجویان و مرتبطین با این مجموعه در سال 1395 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه آوای هنر سلامت

113

این موسسه با هدف ارتقای سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت با استفاده از بسترهای فرهنگی و هنری کشور و رویکرد ترویج اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی اسلامی و وظایف قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است که تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی را در دستور کار خود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری سخن پردازان خواجه نصیر

اين مؤسسه در سال ۱۳٨۱ به شماره ثبت : ۱۵٨۹٨ به‌منظور نيل و تحقق پاره‌اي از اهداف پژوهشگاه (كه برخي از آن‌ها در ذيل آمدهاست) و با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تأسيس شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه فرهنگی هنری صبا

مؤسسه فرهنگی هنری صبا در سال 1381 به عنوان یکی از کانون‌های حفظ، اشاعه و ارائه فرهنگ و هنر ملی ایران و مرکز گفتگو، تعامل و تبادل نظر هنرمندان کشورمان با مدیریت، ساماندهی و اجرای رخدادهای هنری ایران و جهان اسلام، برگزاری دوسالانه‌های بین‌المللی و ملی هنرهای تجسمی، جشنواره‌های هنری، نمایشگاهها، همایش‌ها و نشست‌های تخصصی و پژوهشی هنر ... و راه‌اندازی بزرگترین بانک جامع اطلاعاتی هنر ایران با عضویت دهها هزار هنرمند در حوزه‌های مختلف و همچنین در عرصه اقتصاد هنر و خرید و فروش آثار هنری، انتشار نشریات ادواري در مناسبتهای فرهنگی هنری راه‌اندازی شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

شرکت تخصصی طراوت چهارنگار

شرکت تخصصی طراوت چهارنگار از موسسات هنری چندمنظوره ش پ ۹۲۱ و موسسه فرهنگی دیجیتال ش پ ۷۹۹۲ و نشر هزاررنگ ش ث ۱۰۵۵۲ وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و ثبت شرکت بازاریابی و تجارت الکترونیک چارنگار با بهره گیری از مدیران دلسوز و نیروهای متخصص در حوزه هنر و فرهنگ و فناوری و اشنا به گردشگری و مدولباس  برپایه توامندی چهارگانه خویش ، روحی ، ذاتی ، ظاهری و تخصصی و با استفاده ار شیوه های نوین تکنولوژی و برپایه چهار عنصر هنر ،زیبایی و تخیل و خلاقیت و ذوق  فعالیتش را با هدف  غنی خدمت به جامعه وکشورش خودرا  همگون ساخته وتلاش می کند با کار و پیگیری مستمر در جهت رشد و توسعه هنر و فرهنگ ایران اسلامی  قدم بردارد ، بکوشد و عقب ننشیند . ودرمیان چهارحوزه انتخابی از موضوعات وزارت ارشاد چهارحوزه  فعالیت   امور فرهنگی ، هنری ، فناوری و گردشگری را با ثبت موسسه فرهنگی هنری چند منظوره ،و موسسه فرهنگی دیجیتال  برگزیده ایم .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی

موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی با هدف مشارکت در شناخت، حفظ و اشاعه ميراث فرهنگي و هنري ايران، تاسیس گردید. از خطوط اصلی کاری این نشر فعاليت پژوهشي در زمينه های تاريخی، فلسفي و مسائل نظري فرهنگ و هنر ايران می باشد. سبک اصلی آثار آوای مهربانی موسیقی اصیل ایرانی می باشد. آثار هنرمندان بنامی همچون: عبدالله دوامی، یحیی زرپنجه، ابوالحسن صبا، غلامحسین درویش (درویش خان) و... از سوی این انتشارات منتشر گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه مطالعاتی رویش دیگر

هدف اصلی مؤسسۀ مطالعاتی «رویش دیگر» تلاش برای ارتقاء سطح خردورزی شهروندان از طریق بسط و ترویج علوم انسانی و ارائۀ رویکردی فلسفی، انتقادی و زیبایی‌شناختی به هنر و حوزه‌های دیگر دانش است؛ به عبارت دقیق‌تر، مؤسسۀ «رویش دیگر» مؤسسه‌ای مطالعاتی است که با هدف مطالعه و پژوهش در حوزه‌های فلسفه، منطق و تفکر انتقادی، روان‌شناسی و تعلیم‌وتربیت، جامعه‌شناسی، ادبیات و ادراک هنر، و همچنین تشکیل کارگروه‌ها و گروه‌های باهم‌خوانی و متن‌خوانی دربارۀ موضوعات متنوع و متفاوت در این حوزه‌ها، پا گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری عصر تعادل پویا

موسسه فرهنگی هنری عصر تعادل پویا با موضوع فعالیت هایی نظیر برگزاری همایشهای فرهنگی انجام فعالیتهای انتشاراتی ، عرضه محصولات فرهنگی مانند کتاب ، مطبوعات و ، برگزاری آموزشهای مهارتی فرهنگی و فعالیتهای دیگری از این دست در تاریخ ۲۴/۴/۹۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اخذ نموده و زین پس به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه فعالیت خواهد نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی شهید شوشتری

دفتر موسسه فرهنگی شهید شوشتری به همت علاقه مندان به این شهید والا مقام و با اهدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت ترویج فرهنگ وحدت مبارزه فرهنکی با پدیده شوم تروریسم تاسیس گردیده

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه پادان

موسسه فرهنگی هنری پژوهش و اجرای دست آوردهای نو یا به اختصار پادان از معدود موسسات فرهنگی هنری چند منظوره در تهران می باشد که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران و با شماره ثبت ۴۰۳۰۸ در زمینه سینما، موسیقی، نشر، پخش، تبلیغات، ساخت فیلم صنعتی، فیلم آموزشی، فیلم داستانی بلند و کوتاه، برنامه های تلویزیونی، انیمیشن، نرم افزارهای رایانه ای و اجرای طرح های پژوهشی، اجازه فعالیت رسمی دارد. پادان از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه فیلمسازی و موسیقی آغاز کرده است. جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه باران

در اوایل سال ۱۳۹۰ با توجه به فقدان وجود مجموعه های فرهنگی هنری در شهمیرزاد و ضرورت ساماندهی امور فرهنگی و هنری شهر و نبود پایگاهی جهت حضور و فعالیت جوانان و نوجوانان و شهروندان علاقه مند به این امور فکر ایجاد پایگاهی فرهنگی هنری  شکل گرفته و با پیگیری های مداوم در سال ۱۳۹۲ اعضای مؤسس موفق به اخذ مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیدند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی

موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی در سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی فعالیت خود را در عرصه فرهنگ و هنر و برای تعالی و پیشرفت فرهنگ و هنر این مرزوبوم، آغاز کرد. این موسسه جزو معدود موسسات فرهنگی و هنری چند منظوره کشور می باشد. موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی مشهد با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور به عنوان یک موسسه ملی مشغول فعالیت در این عرصه مهم و حساس است. این موسسه تمام همت و توان خود را به کار بسته تا بتواند در این کارزار فرهنگی، به اعتلای سطح فرهنگ مردم عزیز کشورمان، ایران اسلامی، کمک کرده باشد و بتواند جایگاه واقعی هنرمندان این مرزوبوم را به آن عزیزان اعتا نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

پونیشا

ما یک بازار کار آنلاین نیستیم. در واقع ما یک کارخانه آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.

ما باور داریم کارآفرینان، فریلنسرها/کارمندان موفق می توانند دنیای بهتری را برای همه ما خلق کنند.

هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. پونیشا یک پلتفرم نیست، پونیشا یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری رویش

ما در موسسه فرهنگی هنری رویش تمام نیازهای تبلیغاتی شما را پاسخگو هستیم. از ابتدای کار تا انتها با شما خواهیم بود و تمام فرآیند تعیین استراتژی، هدف گذاری، تولید محتوا و سئو، تبلیغات گسترده، آنالیز و بررسی بازخورد و ... همه را یکجا توسط بهترین متخصصان انجام خواهیم داد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

ایران فا

ایران فا که بهتر هست بگوییم اصفهان فای سابق در طی سلسله نشست هایی در سال های ۹۲ تا ۹۳ به ذهن ما رسید. سلسله نشست های نبض فرهنگ شهر. در آن نشست ها با اقشار مختلف جلسات تخصصی برگزار می‌شد با هنرمندان؛ فعالین صنایع دستی، فعالین حوزه کتاب، فعالین قرآنی و ... از حواشی صحبت های آن ها به یک نقطه مشترک رسیدیم و آن اینکه متوجه شدیم در امر تبلیغات فرهنگی و هنری عدالت کافی وجود ندارد و برخی برنامه ها، بسیار زیاد اطلاع رسانی می شود و سوداوری خوبی برای برگزار کننده دارد و برخی برنامه ها اصلا به سختی می تواند برای آن مخاطب جذب کرد. از طرف دیگر دغدغه شخصی ما هم بی تاثیر نبود. با توجه به علاقه زیاد به گالری گردی و همچنین دنبال کردن برنامه سینماهای کشور، هیچ درگاهی وجود نداشت که بتونیم از آنجا از برنامه ها مطلع شویم. برای همین کم کم ایده اصفهان فا که هدفش اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی هنری اصفهان بود شکل گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

گروه هنری فانوس

ایده ی اولیه ی گروه هنری فانوس در سال 1384 با نمایش " سه نقطه" توسط ندا شاهرخی و مرتضی یونس زاده شکل گرفت و یک سال بعد یاسمن خواجه ای به این گروه پیوست. در سال 1386 نمایش " آدم آدم است" به کارگردانی ندا شاهرخی به روی صحنه رفت. بعد از این نمایش ،گروه فانوس با تمرکز بر تئاتر اجتماعی راه خود را ادامه داد. در سال 1386 دو تن از اعضای گروه ( ندا شاهرخی و یاسمن خواجه ای) برای ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت کردند. و نمایش " آخرین بار کجا دیدمش" را به نویسندگی یاسمن خواجه ای و کارگردانی ندا شاهرخی در استراسبورگ به زبان های فارسی،فرانسه، ایتالیایی و عربی به روی صحنه بردند. اما پس از اجرای چند پرفورمنس در جشنواره های دانشجویی و تئاتر های مستقل، گروه هنری فانوس که اهدافش را در مدل متفاوتی از آفرینش هنری و اجرایی جست وجو می کرد به فکر تاسیس موسسه ای در ایران برای ادامه ی فعالیت هایش افتاد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فرهنگی،مذهبـی،اجتماعی
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ستاد  قرآنی احسن الحدیث

4

ستاد  قرآنی احسن الحدیث (مرکز نشر معارف قرآن و نهج البلاغه اصفهان) از سال 1387 با هدف توسعه و نشر تفسیر قرآن کریم در سراسر کشور  آغاز به کار نمود و به حمد خداوند منان با پشتوانه عظیم الهی و دعای چهارده معصوم علیهم السلام وبا همکاری مراکز بزرگ قرآنی در سطح کشور بخصوص مهد قرآن، جامعه القرآن، دارالقرآن الکریم و حوزه های علمیه و ...  با حمایت چند تن از خیرین گرانقدر گام‌های بلندی را در زمینه انتشار آثار تفسیری قرآن کریم بخصوص آثار مفسر اندیشمند و فرزانه دکتر محمدعلی انصاری با روش برگزاری مسابقات تفسیری  برداشته است و توانسته بیش از حدود هفتصد هزار نفر را بطور مستقیم در این مسابقات سازماندهی نماید و قریب یک هزار و دویست جایزه کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس را برای برگزیدگان در این مسابقات تأمین و پرداخت نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسه فرهنگي قرآني ام‌الكتاب نقش جهان

113

 

مؤسسه فرهنگي قرآني ام‌الكتاب نقش جهان فعاليت خود را به عنوان مركز تحقيقات تخصصي قرآن كريم در رمضان المبارك 1425 آغاز نمود. متخصصين حوزه علوم قرآني در موسسه ام الکتاب با بهره گیری از امکانات فنی پيشرفته و به روز جهت عرضه ثمره تحقيقات تخصصي خود به عموم فراگيران و فعالان علوم اسلامي به ساماندهی و راه اندازی پایگاه اطلاعاتی جامع از متون قرانی، تفاسیر، کتب قرآنی، مراجع و اسناد مکتوب در حوزه علوم اسلامي اقدام نموده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان

 

مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان در پرتو عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیرو تاکید مقام معظم رهبری بر تلاش در عرصه نوسازی و اعتلای پژوهش های دینی و اسلامی با حداکثر استفاده از روش ها و ابزارهای جدید به امر مرجع عالیقدر حضرت آیه الله العظمی مظاهری دامت برکاته در آذرماه سال ۱۳۷۷ تاسیس و به شماره ۹۶۶ ثبت اسناد کشوری و همچنین مجوز فعالیت ۳۱۰۱۰۲۹۱ در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به ثبت رسید و تا کنون گام های موثر و چشمگیری در راستای پیشبرد و اعتلای پژوهش های اسلامی برداشته که علاوه بر تولید ده ها نرم افزار دینی ، به تحقیق و انتشار کتب مفیدی دست زده است که تاثیر این تحول بنیادی مورد توجه و قبول عالمان ، محققان و اندیشمندان جامعه اسلامی قرار گرفته است و تاکنون توانسته رتبه های متعددی از جمله خادم قرآن کریم (۱۳۸۴) و خادم فرهنگ عمومی (۱۳۸۶) کسب نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه فرهنگی بیان‌ هدایت نور

در راستای شکوفایی و شناساندن هر‌چه بیشتر قرآن کریم ، این آخرین تحفۀ هدایت الهی به بشریت و با بهره‌گیری از اندیشه‌ها و آموزه‌های گرانقدر استاد محمد‌علی‌انصاری و با محوریت آثار مختلف تفسیری، علمی، ادبی و اجتماعی معظم له و با اهتمام جمعی از دانشگاهیان و حوزویان شهر مقدس مشهد فعالیت خود را از سال 1377، در جوار مضجع منور هشتمین کوکب آسمان پر فروغ ولایت کبرای الهی حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا، علیه آلاف التحیه و الثناء، به‌شکلی رسمی آغاز نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سازمان دارالقرآن الكريم

فعاليتهاي سازمان دارالقرآن الكريم در جايگاه برنامه‌ريز و مجري طرح‌ها و برنامه‌هاي متمركز سازمان تبليغات اسلامي و مسئول برنامه‌ريزي، نظارت و ساماندهي فعاليتهاي قرآني ادارات كل تبليغات اسلامي استانها، بسيار متنوع و گسترده‌ است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

مركز فرهنگي  درسهايي  از قرآن

 

((مركز فرهنگي  درسهايي  از قرآن ))، با هدف  تنظيم  و نشر آثار قلمي ، صوتي  و تصويري  حجّت  الاسلام  و المسلمين  محسن  قرائتي ، در سال  1375 تاسيس گرديد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

پایگاه بزرگ قرآنی طه

 

خدا را شاکریم که توانستیم پایگاه بزرگ قرآنی طه را افتتاح نماییم .  همانطور که میدانید و مشاهده میکنید نویسندگان سایت همه از قاریان و اساتید معروف کشور عزیزمان میباشند که به نو به خود بسیار عالی میباشد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

پایگاه تحقیقاتی القرآن

 

پایگاه تحقیقاتی القرآن از زیر شاخه های موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام است که در ارتباط با قرآن کریم فعالیت می کند.هدف از تاسیس این پایگاه، اطلاع رسانی به عموم مردم، متخصصان و عاشقان به قرآن کریم است.نهایت سعی خود را بر این اصل بنیاد نهاده ایم که قرآن را از دیدگاه اهل بیت علیهم السلام و به صورت جامع و کامل نشان داده و بر اساس آن نشر دهیم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

پارس قرآن

 

از آغاز افتتاح سایت، هدف اصلی مهیا کردن امکاناتی جامع برای فعالیتها ی تحقیقی در مورد قرآن بوده است. در حال حاضر روزانه بیش از دهها هزار نفر از ۱۴۰ کشوردنیا از سایت بازدید میکنند. اکثر بازدیدکننده ها از ایران هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سازمان قرآني دانشگاهیان کشور

 

نخستین فعالیت قرآنی جهاد دانشگاهی ، برگزاری مسابقات قرآنی و ایجاد فضای رقابت در دانشگاه ها بود که به صورت رسمی از سال 1364 اولین دوره و در سال 1383 نوزدهمين دوره مسابقات تحت عنوان جشنواره ملی قرآن دانشجویان برگزار شد. این جشنوراه که دبیرخانه دائمی آن از همان ابتدا در جهاد دانشگاهی تأسیس شده بود با هدف نشر و گسترش فرهنگ متعالی قرآن کریم در دانشگاه ها از طریق ایجاد فضای رقابتی در میان دانشجویان هر ساله در رشته های مختلف قرآنی برگزار می شود و گذشت زمان در غنای این حرکت فرهنگی افزوده و کیفیت برگزاری آنر ا ارتقاء داده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

پایگاه اطلاع رسانی الشیعه

10

پایگاه اطلاع رسانی الشیعه در سال 1377 توسط مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت ( علیهم السـلام ) با هدف ايجاد پايگاهـي مستـحكم براي نشر ارزشهاي والاي شیعه اثنی عشـری و معارف اهل بیت عصمت و طهارت در جایجای این جهان پهناور تأسیس گردید و رسالت خويش را بر طلايه‌داري عرصه‌هاي تأثیرگذار فرهنگي و مذهبی بر آحاد جامعه به ويژه نـسل جوان بنا نهاد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور می باشد.