بسمه تعالی

پایگاه اطلاع رسانی خیریه ها و سمن های کشور

فهرست سازمانهای مردم نهاد  حوزه کودکان کار و خیابانی

کد خیریهلوگوخیریهاطلاعاتآدرس و مشخصاتتاریخ
10463 nopic

پناه کودکان کار قزوین (- قزوین / قزوین )

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: پناه کودکان کار قزوین
10570024231
تاریخ تاسیس: 1391/04/27
تاریخ ثبت: 1391/04/27
شماره ثبت: 491
آدرس: قزوین - خیابان نواب شمالی،بعد ازسه شنبه بازار-بن بست هاله.پلاک14
3419854591
11-19-2015
از roohi
59 بازدید (ها)
10173 nopic

انجمن خیریه حمایت از کودکان خیابانی احسان (- لرستان / خرم آباد )

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: انجمن خیریه حمایت از کودکان خیابانی احسان
10740008240
تاریخ تاسیس: 1384/05/01
تاریخ ثبت: 1383/12/19
شماره ثبت: 119
آدرس: خرم آباد خ ولیعصر خانه جوان خ 60 متری
11-18-2015
از yoosefpoor
21 بازدید (ها)
9827 کلینیک مددکاری اجتماعی همپا تهران

کلینیک مددکاری اجتماعی همپا تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
امور بین الملل و اقوام
امور کودکان
آسیب های اجتماعی

حوزه امور بین الملل و اقوام:
همسران اتباع بیگانه

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
کودکان سرطانی

آسیب های اجتماعی:
اعتیاد
نام سمن: کلینیک مددکاری اجتماعی همپا تهران
تلفن ثابت: 46870475
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: تهران، شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، روبروی شهرداری، نبش کوچه کارگر پلاک 3 طبقه اول واحد 2.
تلفن : 46870385
سایت: نمایش وب سایت
11-08-2015
از roohi
57 بازدید (ها)
8773 رویش نهال جوان تهران

رویش نهال جوان تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
نگهداری کودکان بی سرپرست
کودکان کار و خیابانی
کودکان سرطانی
نام سمن: رویش نهال جوان تهران
021
تلفن ثابت: 22119539
آدرس: تهران - یادگار امام شمال-میدان اصلی فرحزاد-دست چپ-کوچه ی استخر-پلاک 17-جنب پارک 15 خرداد
مؤسسه‌ رویش نهال جوان، حمایت از کودکان در معرض ‌آسیب و آسیب‌دیده و حمایت از کودکان کار و خیابان را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌ است. اهداف و فعالیت‌های این مؤسسه عبارتند از:‌ ایجاد مراکز امن و در دسترس برای کودکان‌کار، جهت جلوگیری از تبدیل کار کودک به آسیب‌ اجتماعی، ارتقای سطح کیفی و کمی زندگی کودکان‌کار و خیابان، ارائه برنامه و کارگاه‌های آموزشی و فنی حرفه‌ای و فرهنگی به کودکان و مربیان و خانواده‌ها، برآورده نمودن نیازهای جسمی و روانی و اجتماعی کودکان‌کار و خیابان، همکاری در طرح‌های پژوهشی مربوط به کودکان‌کار و خیابان، بررسی وضعیت خانواده کودکان و پیگیری امور خانوادگی و حقوقی و تحصیلی کودکان‌کار و خیابان، ارائه خدمات مشاوره‌ای به کودکان کار و خیابان، ارائه کمک‌های مالی مورد نیاز به خانواده های نیازمند.
سایت: نمایش وب سایت
10-31-2015
از bahrami
29 بازدید (ها)
8720 موسسه خیریه نیکوکاران حامی تهران

موسسه خیریه نیکوکاران حامی تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
نیکوکاری و امور خیریه
امور زنان و خانواده
مذهبی، هنری، ورزشی
امور کودکان

حوزه امور زنان و خانواده:
ازدواج آسان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: موسسه خیریه نیکوکاران حامی تهران
10320308923
تاریخ تاسیس: 1389/05/11
تاریخ ثبت: 1389/05/11
شماره ثبت: 25990
021
تلفن ثابت: ۲۶۷۰۰۲۱۱-3
فکس: 26700209
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: تهران - خیابان شریعتی - بالاتراز تقاطع میرداماد - خیابان زیبا - پلاک ۵۴ - واحد ۴
1948845715
هسته مرکزی موسسه خیریه نیکوکاران حامی، پشتیبان و حامی دانشجویان ودانش آموزان با استعداد اما به لحاظ اقتصادی فقیر و کم درآمد، در سال ۱۳۸۶ ، با نیت خیر و انسان دوستانه شکل گرفت و سپس در سال ۱۳۸۹ به عنوان نهادی رسمی و قانونی زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران با شماره ۲۵۹۹۰به ثبت رسید و فعالیت های خودرا به صورت جدی تر دنبال نمود. موسسه حامی با تکیه ویژه بر ایجاد امکانات مناسب و مکفی جهت ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان مستعد و بی بضاعت می کوشد تا با ایجاد ساز و کارهائی برای شناسایی دانش آموزان با استعداد مقاطع مختلف تحصیلی و دانشجویان دانشگاه ها ، از طریق تأمین هزینه های تحصیلی ، برگزاری کلاسهای آموزشی توسط نیروهای انسانی زبده و تهیه وسایل آموزشی و کمک آموزشی به هدف اصلی خود که پرورش و شکوفائی علمی فرزندان ایران است دست یابد .در حال حاضر تعدادی دانش آموز و دانشجوی با استعداد به طور مستقیم و غیـر مستقیم تحـت پوشـش حمایت های آموزشی موسسه حامی قرار دارند و شاخص های مرتبط با سطح رشد تحصیلی آنان تحت نظارت مددکاران و کارشناسان حامی به طور مرتب و متناوب مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد .
پیشینة « مؤسسه خیریه حامی » از سال های گذشته تأثیر فقر اقتصادی در ممانعت از شکوفائی استعداد های درخشان بین اشخاصی که به لحاظ روابط شغلی با یکدیگر پیوند داشتند ، به عنوان یک نابسامانی اجتماعی مطرح شد . این اشخاص که در ارائه این بحث در جایگاه هیأت امناء و سایر ارکان مؤسسه خیریة حامی قرار گرفتند و در حال حاضر نیز این موسسه را مدیریت می کنند، از همان ابتداء و آغاز راه تصمیم گرفتند که بخشی از وقت و سرمایة خود را به مقابله با این نارسائی اجتماعی تخصیص دهند و در محدودة توانایی های خود سهمی در رفع این نابسامانی داشته باشند .
ا ز سال 1386 این اشخاص با تشکیل جلسات مرتب که به اقتضاء زمان و به مناسبت اعیاد مذهبی و ملی ممکن بود فواصل بین این جلسات دو هفته تا یک ماه می باشد و با افتتاح یک حساب بانکی فعالیت های اجرائی خود را آغاز نمودند . این دوره را می توان آغاز شکل گیری مؤسسة خیریة نیکوکاران حامی برشمرد . در این دوره این فعالیتها صورت گرفت : تهیة فهرستی از خانواده هایی که از تأمین اقلام اساسی و حداقل معیشت عاجز بودند و تهیه و تحویل این اقلام به آنان به مناسبتهای مختلف این فعالیت کماکان توسط مؤسسة خیریة نیکوکاران حامی پیگیری می شود .
کمک های مالی مستمر ماهیانه به زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست
فعالیت اصلی مؤسسه در تلاش جهت یافتن دانش آموزان یا دانشجویان مستعد که فقر مالی ادامه تحصیل و شکوفائی استعداد آنها را با مشکل مواجه ساخته متمرکز شده است ،به شیوه های مختلف تحت پوشش قرار داده است :
+ پرداخت مستمری ماهانه
+ تأمین لوازم التحریر ، کتب آموزشی و کمک آموزشی و مانند آنها
+ تعهـد پرداخت هزینه مالی تحصیل آنها از قبیل هزینه تحصـیل در دانشگاه هـا و یا مـدارس غیر انتفاعی یا آموزشگاه های خصوصی و ...
در این راستا با هدف یافتن این گروه از مخاطبین از خدمات مشاورین مختلف استفاده یا از طریق مراجعه به مدارس واقع در مناطق محروم و مشاوره با مدیران مدارس مختلف اعم از ابتدایی ، راهنمائی یا دبیرستان اقدام شده است . این گونه بود که در خلال این سالها هستة اولیه مؤسسه خیریه نیکوکاران حامی شکل گرفت و در ادامة کار توسعه فعالیتها از طریق کمک گرفتن از وقت و سرمایه سایر اشخاص که جهت نقش داشتن در فعالیتهای مزبور اشتیاق داشتند ، در دستور کار قرار گرفت و به این لحاظ تمرکز فعالیتهای سابق در یک مؤسسه خیریه که از طریق ثبت در مراجع قانونی از شخصیت حقوقی نیز برخوردار شده و بتواند با جذب کمک های اشخاص مشتاق ، دانش آموزان و دانشجویان بیشتری را تحت پوشش قرار دهد ، مورد بحث بود و در مورد آن توافق اولیه شکل گرفت .
به این ترتیب از اواخر سال 1386 تلاش برای ثبت موسسه آغاز شد .
تلاش جهت ثبت موسسه نهایتاً در مرداد ماه 1389 به ثمر رسید وموسسه به عنوان نهاد تحت پوشش بهزیستی استان تهران تحت شماره 25990در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری تهران با نام «مؤسسه خیریه نیکوکاران حامی» به ثبت رسید و فعالیتهای سابق در یک نهاد رسمی و دارای شخصیت حقوقی با ترکیب هیأت امنـاء ، هیأت مـدیره ، مدیر عامل و با داشتن مجامع عمومی و بازرس متمرکز شد . اساسنامه موسسه که جایگاه و وظایف و صلاحیت هـای هر رکن را مشخص می نمود ، به ثبت رسید و اقامتگاه موسسه معین و معرفی شد .
با خاتمه تشریفات قانونی جهت ثبت موسسه ، فعالیتها با گستردگی و گوناگونی ادامـه یافت و منجملـه تشکیل نمایشـگاه های مختلف به منظور تقویت توان مالی موسسه به فعالیتهای پیشین اضافه شد .
موسسه در حال حاضر با پشتگرمی سایر اشخاص نیکوکار جهت گسترش فعالیتهای خود و تحت پوشش قـراردادن دانش آموزان و دانشجویان مستعد ، کوشش می کند و در این مسیر دستان گرم تمام انسانهای نیکوکار را با صمیمیت می فشارد .
ب- هم اکنون : موسسه حامی با تکیه ویژه بر ایجاد امکانات مناسب و مکفی جهت ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان مستعد و بی بضاعت می کوشد تا با ایجاد ساز و کارهائی برای شناسایی دانش آموزان با استعداد مقاطع مختلف تحصیلی و دانشجویان دانشگاه ها ، از طریق تأمین هزینه های تحصیلی ، برگزاری کلاسهای آموزشی توسط نیروهای انسانی زبده و تهیه وسایل آموزشی و کمک آموزشی به هدف اصلی خود که پرورش و شکوفائی علمی فرزندان ایران است دست یابد . در حال حاضر تعدادی دانش آموز و دانشجوی با استعداد به طور مستقیم و غیـر مستقیم تحـت پوشـش حمایت های آموزشی موسسه حامی قرار دارند و شاخص های مرتبط با سطح رشد تحصیلی آنان تحت نظارت مددکاران و کارشناسان حامی به طور مرتب و متناوب مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد
شماره حساب : 31008537/40
بانک ملت - شعبه داوودیه کد ۶۵۰۴۵
شماره مجازی کارت ملت: ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۵۱۵۱۲
سایت: نمایش وب سایت
10-31-2015
از gholami
33 بازدید (ها)
8687 انجمن حمایت از کودکان کار تهران

انجمن حمایت از کودکان کار تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: انجمن حمایت از کودکان کار تهران
10100545131
تاریخ تاسیس: 1381/08/26
تاریخ ثبت: 1381/08/26
شماره ثبت: 14607
021
تلفن ثابت: 55576687
آدرس: تهران - مولوی-خیابان رئیس عبدالهی-خیابان معروف خانی-کوچه ی حسینی-پلاک 19
حمایت از حقوق کودکان به ویژه کودکان محروم و کودکانی که در معرض آسیب‏‌های ناشی از بحران‏‌ها و نابسامانی‏‌های اجتماعی و حوادث طبیعی هستند، وظیفه‏‌ای است انسانی – اجتماعی که بر عهده‌‏ی یکایک افراد، سازمان‏‌ها و نهادهاست. بی‌‏تردید بدون توجه کافی به حقوق کودکان و سرمایه‏‌گذاری و برنامه‌‏ریزی در امر آموزش، بهداشت و ارتقای سطح زندگی آنان امیدی برای دستیابی به دنیایی بهتر وجود ندارد. انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی مردمی، غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی به منظور ایفای مسوولیت اجتماعی و انسانی خود و با هدف حمایت از کودکان کار و کودکان در معرض آسیب از مرداد ماه سال 1381 با مجوز رسمی وزارت کشور و شماره ثبت 14607 تلاش خود را در این عرصه آغاز نموده است و بدون در نظر گرفتن ملیت، قومیت، جنسیت، رنگ، نژاد و مذهب به کودکان کار و در معرض آسیب، خدمات آموزشی و حمایتی خود را به صورت رایگان ارایه می‏دهد.


تهران- خیابان مولوی، خیابان اردستانی، کوچه احمد افتخاریان، بن بست دوم، شماره یک 1168973163

10-31-2015
از gholami
41 بازدید (ها)
8149 موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی اصفهان

موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی اصفهان (- اصفهان / اصفهان)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی اصفهان
تاریخ تاسیس: 1387
تاریخ مجوز: 1394
شماره مجوز(فقط عدد): 810451130520
031
تلفن ثابت: 32686170
آدرس: اصفهان - خیابان بزرگمهر - روبه روی بیمارستان صدوقی - کوچه طاووسی - مجتمع اداری جام جم - واحد شماره 2
نام و نام خانوادگی مدیر: مهندس نوید مسائلی
درباره ما :
موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی از سال 1387 فعالیت خود را شروع نمود و در سال 1394 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان با شماره مجوز 0520/81045113 و با هدف ترویج فعالیت های بشردوستانه بالاخص کمک به کودکان کار و خیابانی بین جوانان آغاز نموده است و به صورت رایگان، خدمات آموزشی و حمایتی خود را ارائه می‏ دهد.

ما چه می کنیم :
ما در تلاش هستیم تا با تکیه بر فعالیت‌های گروهی و داوطلبانه اعضای خود، در بهبود وضعیت زندگی کودکان، و در زمینه‌هایی همچون آموزش، فرهنگی، حقوقی، بهداشتی، اطلاع رسانی، مددکاری و روانشناسی و ... مشارکتی فعال داشته باشیم.
سایت: نمایش وب سایت

10-07-2015
از bahrami
222 بازدید (ها)
8130 جمعیت حضرت علی اصغر(علیه السلام) استان کرمانشاه

جمعیت حضرت علی اصغر(علیه السلام) استان کرمانشاه (- کرمانشاه / کرمانشاه)

حوزه فعالیت:
نیکوکاری و امور خیریه
امور کودکان

حوزه نیکوکاری و امور خیریه:
ایتام
جهیزیه و ازدواج
نیازهای معیشتی
عمران و توسعه
مناطق کم برخوردار
کمک هزینه درمان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: جمعیت حضرت علی اصغر(علیه السلام) استان کرمانشاه
10660141772
تاریخ تاسیس: 16/12/1388
تاریخ ثبت: 16/12/1388
شماره ثبت: 426
تاریخ مجوز: 16/12/1388
083
تلفن ثابت: 38258489
فکس: 38258489
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: کرمانشاه – کرمانشاه- محله شهیاد – خ ابوذر – چهارراه دوم – کوچه شهید تراب کریمی – پشت مسجد نورالحسین (ع)
6715655577
این موسسه خیریه با هدف حمایت از کودکان کار در اواخر سال 1388 به ثبت رسید و در سال 1389فعالیت خود را آغاز نمود. هدف عمده این موسسه ادامه تحصیل کودکان کار و جلوگیری از ترک تحصیل آنها و هدایت و راهنمایی آنان به سوی مشاغلی است که سازنده و مفید باشند و شغل کاذب نباشند. و حل مشکلات و مسائل آنان در حد توان و ایجاد فضای شاد کودکی برای این کودکان از طریق برگزاری اردو و تفریحات سالم وحمایت آنان.
فعالیتهای این موسسه در قالب برنامه های ذیل است:
1- تهیه سبد مواد غذایی جهت خانواده های تحت حمایت بصورت دوره ای و به مناسبتهای مختلف در طول سال.
2- پرداخت کمک هزینه تحصیلی به کودکان دانش آموز تحت حمایت.
3- تهیه لوازم التحریر و البسه مدرسه جهت دانش آموزان تحت حمایت.
4- جمع آوری و توزیع وسایل ، پوشاک و لوازم منازل بین خانوارهای تحت حمایت
5- اهدا کمک بلا عوض نقدی در موارد خاص.
6- برگزاری کارگاه های آموزشی جهت اشتغال افراد تحت حمایت.
7- برگزاری کلاسهای تقویتی جهت کودکان تحت حمایت و ارتباط با مدارس آنها و حل مشکلات تحصیلی آنان .
8- جلوگیری از ترک تحصیل کودکان کار و حمایت تحصیلی آنان.
9- هدایت کودکان کار از مشاغل کاذب به سوی مشاغلی که اولا" به درس و تحصیل آنها لطمه وارد نشود و به صورت استاد شاگردی حرفه ای را یاد بگیرند دوما" شغل کاذب نباشد. سوما" درآمد داشته باشد.
10- پیدا کردن حامی جهت این کودکان تا گرفتن دیپلم و ورود به دانشگاه.
11- دادن مشاوره رایگان به خانواده ها و کودکان تحت حمایت
سایت: نمایش وب سایت
10-01-2015
از shamayelee
182 بازدید (ها)
6931 انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان سفیر اصفهان

انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان سفیر اصفهان (- اصفهان / اصفهان)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان سفیر اصفهان
تاریخ ثبت: 1390/03/22
شماره ثبت: 2970
031
تلفن ثابت: 37922287
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: اصفهان خیابان هزار جریب - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - تالار دکتر شریعتی - طبقه دوم
نام و نام خانوادگی مدیر: سهند دیلم
انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان(سفیرنور) انجمنی غیر انتفاعی است که با تکیه بر انسان های داوطلب و دلسوز و کمک های مردمی و مشارکت آگاهانه و فعال همه اعضا از طریق فعالیت های برنامه ریزی شده پژوهشی آموزشی و بهداشتی و جلب حمایت مردمی در جهت جذب و کاهش کودکان کار و خیابان در سطح استان اصفهان فعالیت می کند.
اهداف انجمن:
-کمک به توانمند سازی کودکان کار و خیابان و خانواده های آنان با انجام فعالیت آموزشی اجتماعی بهداشتی پژوهشی و حمایتی
-کمک به تشخیص نیازها کمبودها و چالش ها در ارتباط با کودکان کار و خیابان و تلاش برای کاهش آنها
-کمک به ایجاد هماهنگی بین سازمان های دولتی و غیردولتی در انجام فعالیت های مرتبط با کودکان کار و خیابان و پرهیز از تکرار و موازی کاری
سایت: نمایش وب سایت
07-28-2015
از bahrami
68 بازدید (ها)
5508 nopic

مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست کودکان خیابانی کرمانشاه (- کرمانشاه / کرمانشاه)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
نگهداری کودکان بی سرپرست
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست کودکان خیابانی کرمانشاه
تلفن ثابت: 4244448
آدرس: کرمانشاه - کرمانشاه کارمندان ـ ایستگاه 9-45 متری سرباز محمدی اول آپارتمانهای مهاجرین قصر شیرین جنب دبستان خیبر
نام و نام خانوادگی مدیر: -
07-28-2015
از gholami
56 بازدید (ها)
3034 کانون فرهنگی-حمایتی کودکان کار - تهران

کانون فرهنگی-حمایتی کودکان کار - تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: کانون فرهنگی-حمایتی کودکان کار - تهران
تاریخ تاسیس: 1380
تلفن ثابت: 33121005
فکس: 33510668
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: تهران - - تهران میدان بهارستان-خیابان مصطفی خمینی-بعد از چهار راه سرچشمه - کوچه نصر اللهی - کوچه فخر الملک- سرای دبیر الملک - پلاک 11
نام و نام خانوادگی مدیر: -
هر انسان زیر ۱۸ سال که به منظور کسب درآمد به فعالیت اقتصادی و یا مشاغل کاذب اشتغال داشته باشد، کودک کار نامیده می شود. کودکان کار که در زمینه های مختلف تولیدی و خدماتی و یا مشاغل کاذب به کار مشغولند، ضمن محرومیت از حقوق اولیه انسانی، حق آموزش و سلامت جسمی و روانی، در معرض انواع آسیب ها و خشونت های روحی، جسمی و جنسی قرار دارند. تعداد کودکان کار ایرانی بنابر آمار رسمی ۲ میلیون و بنا بر آمار غیر رسمی ۷ میلیون نفر تخمین زده می شود. در این بین نباید حضور پرشمار کودکان مهاجر را نادیده گرفت. کانون فرهنگی حمایتی کودکان کار (خانه کودکان کوشا) سازمانی است مستقل، غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی که در جهت حذف کار کودک، رشد، بقا و تامین منافع عالی وی از سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است. محله امامزاده یحیی واقع در بهارستان که به دلیل نزدیکی به بازار و مراکز تولیدی از محله های بسیار آسیب پذیر تهران در زمینه کودک کار به شمار می رود، محور اصلی فعالیت های خانه کودک کوشا می باشد. تلفن: 33121005 فکس: 33510668 آدرس 1: تهران-میدان بهارستان-خیابان مصطفی خمینی-بعد از چهار راه سرچشمه - کوچه نصر اللهی - کوچه فخر الملک- سرای دبیر الملک - پلاک 11 آدرس 2: تهران-میدان بهارستان، خیابان مصطفی خمینی، کوچه قوام الحضور، پلاک32 / تلفن: 33139586 منبع اصلی: کانون فرهنگی-حمایتی کودکان کار
سایت: نمایش وب سایت
07-28-2015
از gholami
52 بازدید (ها)
2637 انجمن حمایت از کودکان کار و آسیب دیده

انجمن حمایت از کودکان کار و آسیب دیده (- تهران / اسلامشهر)

حوزه فعالیت:
امور کودکان

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: انجمن حمایت از کودکان کار و آسیب دیده
تاریخ مجوز: 1388/04/22
تلفن ثابت: 9194025629
آدرس: تهران- اسلامشهر
نام و نام خانوادگی مدیر: -
07-28-2015
از gholami
31 بازدید (ها)
2618 انجمن حامیان کار و خیابان تهران

انجمن حامیان کار و خیابان تهران (- تهران / تهران)

حوزه فعالیت:
امور زنان و خانواده
امور کودکان

حوزه امور زنان و خانواده:
زنان بی سرپرست

حوزه امور کودکان:
کودکان کار و خیابانی
نام سمن: انجمن حامیان کار و خیابان تهران
10100532650
تاریخ تاسیس: 1381/04/24
تاریخ ثبت: 1381/04/24
شماره ثبت: 14174
تاریخ مجوز: 1383/05/07
021
تلفن ثابت: 88028508
فکس: 88003278
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس: تهران -تهران- یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی ، میدان سلماس، خیابان شهریار، کوچه 12/2، پلاک 31، زنگ 4
نام و نام خانوادگی مدیر: -
سواد آموزی کودکان و پدران و مادران آنها.
آموزش مهارت های زندگی برای داشتن زندگی بهتر.
پیشگیری از ناهنجاری های رفتاری از جمله اعتیاد و بزهکاری.
حرفه آموزی.
آموزش بهداشت.
خدمات پزشکی و درمانی.
مشاوره های رواشناسی و مددکاری.
پر کردن اوقات فراغت با ورزش ،کتابخوانی،نقاشی و ...
برپایی آیین و جشن به فراخورهایی چون روز جهانی کودک ،نوروز،آغاز سال تحصیلی و...
برگزاری اردو های مختلف.
تهیه و ارائه لوازم التحریر و کتاب.
تهیه و ارائه لباس های فصل.
تغذیه روزانه.
تهیه و ارائه بسته های بهداشتی.
توانمند سازی خانواده ها با برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ی تنظیم خانواده،تعلیم و تربیت و رعایت حقوقو کودک.
پژوهش در حوزه فعالیت های انجمن و زمینه های مرتبط


تهران خ سیدجمال الدین اسد ابادی خ کاج خ 25ش35ط4
1431846657
سایت: نمایش وب سایت

 

برای مشاهده مؤسسات و سمن های مربوط به این حوزه از بخش جستجوی پیشرفته کلمه فرزند خواندگی را در نام سمن انتخاب و
لیست را مشاهده فرمایید 
برای مشاهده فهرست کل مؤسسات و سمن ها اینجا کلیک فرمایید.